Продукція > VISHAY > IFSC3232DBER221M02
IFSC3232DBER221M02
IFSC3232DBER221M02 Vishay
ifsc3232db02.pdf
Виробник: Vishay
Shielded SMD Ferrite Power Inductors
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SEMI-SHIELDED INDUCTOR 220UH .8, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 779mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3131, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER221M02 IFSC3232DBER221M02 Виробник : Vishay Dale ifsc3232db-02.pdf Description: SEMI-SHIELDED INDUCTOR 220UH .8
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 779mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
на замовлення 945 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
IFSC3232DBER221M02 IFSC3232DBER221M02 Виробник : Vishay / Dale ifsc3232db-02.pdf Power Inductors - SMD 220UH 0.88A 779 MOHM SMD
Мінімальне замовлення: 13
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 880 mA