Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER2R0N01
IFSC3232DBER2R0N01
IFSC3232DBER2R0N01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2UH 6.3A 9 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9mOhm
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Current - Saturation (Isat): 7.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER2R0N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 2 µH, 6.3 A, Halbgeschirmt, 7.4 A, IFSC-3232DB-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 9000µohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 7.4A, RMS-Strom Irms: 6.3A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER2R0N01 IFSC3232DBER2R0N01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER2R0N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 2 µH, 6.3 A, Halbgeschirmt, 7.4 A, IFSC-3232DB-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 7.4A
RMS-Strom Irms: 6.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
IFSC3232DBER2R0N01 IFSC3232DBER2R0N01 Виробник : Vishay Dale ifsc-3232db-01.pdf Description: FIXED IND 2UH 6.3A 9 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 9mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
Мінімальне замовлення: 12
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 7.4A
RMS-Strom Irms: 6.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 29
IFSC3232DBER2R0N01 IFSC3232DBER2R0N01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-3232db-01.pdf Power Inductors - SMD SMD 2uH 30% 6.3A 9mOhm
Мінімальне замовлення: 9
IFSC3232DBER2R0N01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 6.3A; R: 9mΩ; ±30%; 8x8mm; Isat: 7.4A
Operating temperature: -40...125°C
Core material: ferrite
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 2µH
Height: 4.2mm
Body dimensions: 8x8mm
Resistance: 9mΩ
Operating current: 6.3A
Saturation current: 7.4A
Tolerance: ±30%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 50MHz
IFSC3232DBER2R0N01 Виробник : Vishay ifsc3232db01.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A 0.009Ohm DCR 3232