Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER330M01
IFSC3232DBER330M01
IFSC3232DBER330M01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 1.7A 100 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 4800 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.7A 100 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3131, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER330M01 IFSC3232DBER330M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-3232db-01.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.7A 100 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
IFSC3232DBER330M01 IFSC3232DBER330M01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-3232db-01.pdf Power Inductors - SMD SMD 33uH 20% 1.7A 100mOhm
Мінімальне замовлення: 9
IFSC3232DBER330M01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.7A; R: 100mΩ; ±20%; 8x8mm; H: 4.2mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 12MHz
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 33µH
Height: 4.2mm
Resistance: 0.1Ω
Body dimensions: 8x8mm
Max resistance: 100mΩ
Saturation current: 1.9A
Operating current: 1.7A
IFSC3232DBER330M01 Виробник : Vishay ifsc3232db01.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.1Ohm DCR 3232