Продукція > VISHAY / DALE > IFSC3232DBER330M02
IFSC3232DBER330M02
IFSC3232DBER330M02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33UH 2A 126 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук