Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER4R7N01
IFSC3232DBER4R7N01
IFSC3232DBER4R7N01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 4.1A 18 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER4R7N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 4.1 A, Halbgeschirmt, 4.7 A, IFSC-3232DB-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.018ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 4.1A, Sättigungsstrom (Isat): 4.7A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER4R7N01 IFSC3232DBER4R7N01 Виробник : Vishay Dale ifsc-3232db-01.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.1A 18 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
IFSC3232DBER4R7N01 IFSC3232DBER4R7N01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER4R7N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 4.1 A, Halbgeschirmt, 4.7 A, IFSC-3232DB-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 4.1A
Sättigungsstrom (Isat): 4.7A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 29
IFSC3232DBER4R7N01 IFSC3232DBER4R7N01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-3232db-01.pdf Power Inductors - SMD SMD 4.7uH 30% 4.1A 18mOhm
Мінімальне замовлення: 9
IFSC3232DBER4R7N01 Виробник : Vishay ifsc3232db01.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 4.1A 0.018Ohm DCR 3232