Продукція > VISHAY / DALE > IFSC3232DBER4R7N02
IFSC3232DBER4R7N02
IFSC3232DBER4R7N02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7UH 4.5A 25 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук