Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER680M01
IFSC3232DBER680M01
IFSC3232DBER680M01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 1.1A 230 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER680M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 68 µH, 1.1 A, Halbgeschirmt, 1.2 A, IFSC-3232DB-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 68µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.23ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.1A, Sättigungsstrom (Isat): 1.2A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER680M01 IFSC3232DBER680M01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER680M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 68 µH, 1.1 A, Halbgeschirmt, 1.2 A, IFSC-3232DB-01 Series
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
IFSC3232DBER680M01 IFSC3232DBER680M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-3232db-01.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.1A 230 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 230mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Мінімальне замовлення: 12
IFSC3232DBER680M01 IFSC3232DBER680M01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-3232db-01.pdf Power Inductors - SMD SMD 68uH 20% 1.1A 230mOhm
Мінімальне замовлення: 12
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 68µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.23ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.1A
Sättigungsstrom (Isat): 1.2A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 23
IFSC3232DBER680M01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1.1A; R: 230mΩ; ±20%; 8x8mm; H: 4.2mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 7MHz
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 68µH
Height: 4.2mm
Resistance: 0.23Ω
Body dimensions: 8x8mm
Max resistance: 0.23Ω
Saturation current: 1.2A
Operating current: 1.1A
IFSC3232DBER680M01 Виробник : Vishay ifsc3232db01.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.23Ohm DCR 3232