IH05BQ101K
IH05BQ101K Vishay / Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded Radial Hi Cur 100uH
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 7.5A 50 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.860" Dia x 1.375" L (21.84mm x 34.93mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH05BQ101K Виробник : Vishay Dale ih.pdf Description: FIXED IND 100UH 7.5A 50 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.860" Dia x 1.375" L (21.84mm x 34.93mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A