IH05EB500K
IH05EB500K Vishay / Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 50 UH 10%
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 50UH 8A 30 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.840" Dia x 1.125" L (21.34mm x 28.58mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 50 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Інші пропозиції IH05EB500K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH05EB500K Виробник : Vishay Dale ih.pdf Description: FIXED IND 50UH 8A 30 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.840" Dia x 1.125" L (21.34mm x 28.58mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 8 A