IH10BQ500K
IH10BQ500K Vishay Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 50UH 11A 25 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 11 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 50UH 11A 25 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 50 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Інші пропозиції IH10BQ500K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH10BQ500K IH10BQ500K Виробник : Vishay / Dale ih.pdf Power Inductors - Leaded IH-10 50 10% B15