IHB1BV101K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 2.7A 95 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV101K IHB1BV101K Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded Radial 100uH 10%