IHB1BV121K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 120UH 2.3A 127 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV121K IHB1BV121K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 120uH 10%