IHB1BV150K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 6.7A 15 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV150K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV150K IHB1BV150K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 15uH 10%