IHB1BV180K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 6.5A 16 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV180K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV180K IHB1BV180K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 18uH 10%