IHB1BV220K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 5.8A 20 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV220K IHB1BV220K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 22uH 10%