IHB1BV221K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 1.7A 240 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV221K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV221K IHB1BV221K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors 220uH 10%