IHB1BV390K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 3.8A 46 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV390K IHB1BV390K Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded IHB-1 39 10% B40