IHB1BV3R9M Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 10.6A 6 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV3R9M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV3R9M IHB1BV3R9M Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 3.9uH 20%