IHB1BV470K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 3.3A 62 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV470K IHB1BV470K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors Radial 47uH 10%