IHB1BV4R7M Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 9.8A 7 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB1BV4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB1BV4R7M IHB1BV4R7M Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded IHB-1 4.7 20% B40