IHB3BV332K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3MH 1A 1.27 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.100" Dia (27.94mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm)
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 1A 1.27 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.100" Dia (27.94mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm), Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції IHB3BV332K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB3BV332K IHB3BV332K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors 3.3K = 3300uH