IHB3BV471K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 2.6A 187 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB3BV471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB3BV471K IHB3BV471K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Fixed Inductors 470uH 10%