Продукція > VISHAY > IHB4BV121K
IHB4BV121K
IHB4BV121K Vishay
ihb.pdf
Виробник: Vishay
Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 9A 0.028Ohm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції IHB4BV121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB4BV121K Виробник : Vishay Dale ihb.pdf Description: FIXED IND 120UH 9A 28 MOHM TH
товару немає в наявності
IHB4BV121K IHB4BV121K Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded Radial 120uH 10%