Продукція > VISHAY > IHB4BV391K
IHB4BV391K
IHB4BV391K Vishay
ihb.pdf
Виробник: Vishay
Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 5.3A 0.082Ohm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції IHB4BV391K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB4BV391K IHB4BV391K Виробник : Vishay / Dale Power Inductors - Leaded IHB-4 390 10% B40