IHB4EB470K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 11.3A 18 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB4EB470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB4EB470K IHB4EB470K Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded IHB-4 47 10% EB e2