IHB5BV561K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 560UH 5A 105 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB5BV561K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB5BV561K IHB5BV561K Виробник : Vishay / Dale ihb-1762730.pdf Power Inductors - Leaded Radial 560uH 10%