IHB6BV121K
IHB6BV121K Vishay / Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded IHB-6 120 10% B40
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 15.9A 15 MOHM TH.
Інші пропозиції IHB6BV121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB6BV121K Виробник : Vishay Dale ihb.pdf Description: FIXED IND 120UH 15.9A 15 MOHM TH