IHB6BV471K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 7.9A 61 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHB6BV471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB6BV471K IHB6BV471K Виробник : Vishay / Dale ihb.pdf Power Inductors - Leaded IHB-6 470 10% B40