IHB6EB103K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10MH 1.8A 1.16 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm)
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10MH 1.8A 1.16 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm), Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 1.8 A.