IHB6EB562K
IHB6EB562K Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded IHB-6 5.6K 10% EB E2
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 5600uH 10% 1KHz 2.4A 0.671Ohm DCR RDL Bulk.
Інші пропозиції IHB6EB562K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB6EB562K IHB6EB562K Виробник : Vishay ihb.pdf Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 5600uH 10% 1KHz 2.4A 0.671Ohm DCR RDL Bulk