Продукція > VISHAY DALE > IHCL4040DZER150M5A
IHCL4040DZER150M5A
IHCL4040DZER150M5A Vishay Dale
ihcl-4040dz-5a15.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.420" L x 0.400" W (10.67mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Number of Coils: 2
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.420" L x 0.400" W (10.67mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height: 0.157" (4.00mm), Ratings: AEC-Q200, Number of Coils: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHCL4040DZER150M5A IHCL4040DZER150M5A Виробник : Vishay Dale ihcl-4040dz-5a15.pdf Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Height: 0.157" (4.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Number of Coils: 2
на замовлення 889 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHCL4040DZER150M5A IHCL4040DZER150M5A Виробник : Vishay / Dale ihcl-4040dz-5a15.pdf Coupled Inductors 15uH 20%