Продукція > VISHAY DALE > IHCM2321AAEG481N10
IHCM2321AAEG481N10
IHCM2321AAEG481N10 Vishay Dale
ihcm-2321aa-10.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 480UH 8A 2LN 1.2K OHM SMD
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.965" L x 0.925" W (24.50mm x 23.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
Height (Max): 0.374" (9.50mm)
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 12.5mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 480 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 1.2 kOhms @ 10 MHz
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 480UH 8A 2LN 1.2K OHM SMD, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.965" L x 0.925" W (24.50mm x 23.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, Height (Max): 0.374" (9.50mm), Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 12.5mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 480 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 1.2 kOhms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHCM2321AAEG481N10 IHCM2321AAEG481N10 Виробник : Vishay / Dale ihcm-2321aa-10.pdf Common Mode Chokes / Filters 480uH 30%