Продукція > VISHAY DALE > IHCM2321AAEG900N10
IHCM2321AAEG900N10
IHCM2321AAEG900N10 Vishay Dale
ihcm-2321aa-10.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 90UH 31A 2LN 380 OHM SMD
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.965" L x 1.004" W (24.50mm x 25.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
Height (Max): 0.492" (12.50mm)
Current Rating (Max): 31A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5mOhm
Inductance @ Frequency: 90 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 380 Ohms @ 10 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 90UH 31A 2LN 380 OHM SMD, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.965" L x 1.004" W (24.50mm x 25.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, Height (Max): 0.492" (12.50mm), Current Rating (Max): 31A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5mOhm, Inductance @ Frequency: 90 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 380 Ohms @ 10 MHz.