IHD1BH222L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2MH 240MA 4.4 OHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1BH222L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH222L IHD1BH222L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded Axial 2200uH 15%