IHD1BH270L
IHD1BH270L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 27uH 15%
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 1.9A 70 MOHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Інші пропозиції IHD1BH270L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH270L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.9A 70 MOHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A