IHD1BH330L
IHD1BH330L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded Axial 33uH 15%
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.8A 75 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Інші пропозиції IHD1BH330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH330L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.8A 75 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A