IHD1BH390L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 1.7A 84 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1BH390L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH390L IHD1BH390L Виробник : Vishay / Dale ihd-1762898.pdf Power Inductors - Leaded Axial 39uH 15%