IHD1BH560L
IHD1BH560L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 56uH 15%
на замовлення 50 шт:
термін постачання 112-121 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 1.4A 130 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 970mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH560L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 56UH 1.4A 130 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 970mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A