IHD1BH821L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 820UH 360MA 1.98 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1BH821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH821L IHD1BH821L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded Axial 820uH 15%