IHD1BH8R2L
IHD1BH8R2L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded Axial 8.2uH 15%
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 3A 28 MOHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 28mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції IHD1BH8R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1BH8R2L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 3A 28 MOHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 28mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A