IHD1EB101L
IHD1EB101L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 100uH 15%
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 1.1A 208 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 208mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 730mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB101L IHD1EB101L Виробник : VISHAY VISHS96175-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHD1EB101L - Induktivität Leistungsinduktivität, axial bedrahtet, 100µH, 1.1A, 0.208 Ohm, ± 15%, Produktreihe IHD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 15%
Induktivität: 100µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1.1A
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 0.208ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: IHD Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IHD1EB101L IHD1EB101L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.1A 208 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 208mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 730mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A