IHD1EB1R0L
IHD1EB1R0L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 5.3A 9 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1EB1R0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB1R0L IHD1EB1R0L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 1uH 15%