IHD1EB1R8L
IHD1EB1R8L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.8UH 4.6A 12 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1EB1R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB1R8L IHD1EB1R8L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded IHD-1 1.8 15% EB E2