IHD1EB220L
IHD1EB220L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 22uH 15%
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.2A 50 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Інші пропозиції IHD1EB220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB220L IHD1EB220L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.2A 50 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A