IHD1EB221L
IHD1EB221L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 220uH 15%
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 700MA 505 MOHM.
Інші пропозиції IHD1EB221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB221L IHD1EB221L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 220UH 700MA 505 MOHM