IHD1EB270L
IHD1EB270L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 27uH 15%
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 1.9A 70 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB270L IHD1EB270L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.9A 70 MOHM TH