IHD1EB2R2L
IHD1EB2R2L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 2.2uH 15%
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 4.4A 13 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB2R2L IHD1EB2R2L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 4.4A 13 MOHM TH