IHD1EB331L
IHD1EB331L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 330uH 15%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 620MA 650 MOHM.
Інші пропозиції IHD1EB331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB331L IHD1EB331L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 330UH 620MA 650 MOHM