Продукція > VISHAY > IHD1EB3R3L
IHD1EB3R3L
IHD1EB3R3L VISHAY
2237820.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHD1EB3R3L - INDUCTOR, 3.3UH, 4A, AXIAL LEADED
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 15%
Induktivität: 3.3µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 4A
DC-Widerstand, max.: 0.016ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: IHD Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHD1EB3R3L - INDUCTOR, 3.3UH, 4A, AXIAL LEADED, tariffCode: 85045000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 15%, Induktivität: 3.3µH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 4A, DC-Widerstand, max.: 0.016ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: IHD Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції IHD1EB3R3L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB3R3L IHD1EB3R3L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4A 16 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
IHD1EB3R3L IHD1EB3R3L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded IHD-1 3.3 15% EB E2