IHD1EB471L
IHD1EB471L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 470uH 15%
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 490MA 1.03 OHM.
Інші пропозиції IHD1EB471L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB471L IHD1EB471L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 470UH 490MA 1.03 OHM